ورود مشترکین

  • بانک مقالات ایران

    با دریافت حق اشتراک در بانک مقالات ایران به هزارن پایان نامه ، مقاله ، پروژه و... دسترسی خواهید داشت. Read More +
  • 1

توجه:

جهت مشاهده لینک دانلود (word) پایان نامه ها ، مقالات و پروژه های موجود در بانک مقالات ایران می بایست حق اشتراک خریداری نمایید.

جهت دریافت حق اشتراک اینجا کلیک کنید.

دانلود مقاله برسی ورزش در اسلام

برسی ورزش در اسلام:

قرآن، كتاب آسماني اسلام، بزرگترين سرمشق و راه گشاي زندگي انسان ها در همه شؤون و امور ، تا روز قيامت است. در اين كتاب بزرگ و بي نقص-كه كلام خالق انسان و تمام هستي مي باشد- آياتي وجود دارد كه به گونه‌اي بر اهميت ورزش و نيرومند سازي جسم در كنار تقويت روح و بعد علمي دلالت دارد. طالوت و نيرومندي جسماني از جمله مواردي كه نيرومندي جسماني به عنوان يك مزيت و امتياز در قرآن ذكر شده، داستان طالوت و قوم بني اسرائيل است. قوم يهود كه در زير سلطه فرعونيان، ضعيف و ناتوان شده بودند، بر اثر رهبري هاي خردمندانه حضرت موسي  از آن وضع اسف‌انگيز نجات يافته و به قدرت و عظمت رسيدند، ولي پس از مدتي دچار غرور شده و دست به قانون‌شكني زدند، و به همين جهت، سرانجام از قوم (جالوت)-كه در ساحل درياي روم، بين فلسطين و مصر مي زيستند-شكست خورده و 440 نفر از شاه زادگانشان نيز به اسارت جالوتيان درآمدند.اين وضع، چندين سال ادامه داشت، تا آن كه خداوند پيامبري به نام (اشموئيل) را براي نجات و ارشاد آنها برانگيخت ...

 

 

 

نوع فایل: وورد (word-docx)         تعداد صفحات:8

جهت دانلود فایل word این مقاله ،می بایست حق اشتراک از بانک مقالات ایران دریافت نمایید،با دریافت حق اشتراک علاوه بر این مقاله به فایل word هزاران مقاله دیگر دسترسی خواهید داشت.

جهت دریافت حق اشتراک از بانک مقالات ایران اینجا کلیک کنید.

رمز تمامی فایلها: www.dlproje.com

برای بازگشایی فایل ها می بایست از نرم افزارهای winrar و یا winzip استفاده کنید

 

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

مهمان
شنبه, فوریه 17, 2018
Presets
Main Style
Patterns
Accent Color
Apply