ورود مشترکین

  • بانک مقالات ایران

    با دریافت حق اشتراک در بانک مقالات ایران به هزارن پایان نامه ، مقاله ، پروژه و... دسترسی خواهید داشت. Read More +
  • 1

توجه:

جهت مشاهده لینک دانلود (word) پایان نامه ها ، مقالات و پروژه های موجود در بانک مقالات ایران می بایست حق اشتراک خریداری نمایید.

جهت دریافت حق اشتراک اینجا کلیک کنید.

دانلود مقاله درمان خانواده‏هاى نابسامانِ اصلاح‏ ناپذير

درمان خانواده‏هاى نابسامانِ اصلاح‏ ناپذير:

خواهر و برادر عزيز كه در زندگى زناشويى اختلاف داريد، در دو فصل گذشته، راههاى ايجاد صميميت، صلح، سازش و بركندن ريشه‏هاى اختلاف و تشنج خانوادگى را خوانديد. در اين قسمتِ آخرين، سخن ما با زن و شوهرهايى است كه متأسفانه نتوانسته‏اند با هم كنار بيايند و زندگى زناشويى آنان كانون جدالِ پيوسته و عارى از عشق، همراهى، همدلى و همگرايى است. خانواده‏هايى كه هيچ كدام از زن و شوهر يا يكى از آنها حاضر نيست به سوى همگرايى و رفع كدورت‏ها و به وجود آمدن صميميت قدمى بردارد يا يكى از آنها به انحراف‏هايى مبتلا شده و تداوم همسرى با او پذيرفته نيست يا پيوند آنان از ابتدا نادرست بوده و اصلاح‏پذير نمى‏باشد و تداوم آن جز شكنجه و درگيرى روحى، ثمره‏اى ندارد. به اين برادران و خواهران عرض مى‏كنيم حالا كه نتوانسته‏ايد و نمى‏توانيد زندگى زناشويى خود را به نيكويى ادامه دهيد، دست‏كم در انتخاب راه دوم يعنى طلاق و جدايى راه نيكو و محترمانه پيش گيريد. ...

 

 

 

نوع فایل: وورد (word-docx)                 تعداد صفحات:21

جهت دانلود فایل word این مقاله ،می بایست حق اشتراک از بانک مقالات ایران دریافت نمایید،با دریافت حق اشتراک علاوه بر این مقاله به فایل word هزاران مقاله دیگر دسترسی خواهید داشت.

جهت دریافت حق اشتراک از بانک مقالات ایران اینجا کلیک کنید.

رمز تمامی فایلها: www.dlproje.com

برای بازگشایی فایل ها می بایست از نرم افزارهای winrar و یا winzip استفاده کنید

 

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

مهمان
شنبه, فوریه 17, 2018
Presets
Main Style
Patterns
Accent Color
Apply