ورود مشترکین

  • بانک مقالات ایران

    با دریافت حق اشتراک در بانک مقالات ایران به هزارن پایان نامه ، مقاله ، پروژه و... دسترسی خواهید داشت. Read More +
  • 1

توجه:

جهت مشاهده لینک دانلود (word) پایان نامه ها ، مقالات و پروژه های موجود در بانک مقالات ایران می بایست حق اشتراک خریداری نمایید.

جهت دریافت حق اشتراک اینجا کلیک کنید.

دانلود مقاله آشنایی با مرغداري

آشنایی با مرغداري:

با افزايش سريع جمعيت و احتياج روزافزوني كه به مواد غذائي بالاخص مواد پروتئيني احساس مي شود توليد مواد غذايي مخصوصاً پروتئين حيواني كه تناسبي با رشد جمعيت ندارد بديهي است . پرورش و نگهداري طيور به روشهاي صحيح و رعايت اصول اقتصادي و بهداشتي مي‌تواند از طرفي به اقتصاد كشور كمك كند و از طرفي ديگر تا حدودي كمبود گوشت را جبران نمايد . يكي از مهمترين مسائلي كه بايستي بدان توجه نمودن از بين بردن وابستگي صنايع مرغداري ما از كشورهاي خارج است . امروزه همانطور كه مشاهده مي شود ، گرچه دامنه فعاليت هاي پرورش طيور و مرغداري صنعتي در كشور ما گسترش يافته ولي عملاً مشاهده مي كنيم كه از نظر گوشت سفيد و تخم مرغ علاوه بر اينكه به خود كفائي نرسيده ايم بلكه وارد كننده اين محصولات هستيم . اميد است با وارد شدن فارغ التحصيلان رشته هاي كشاورزي بخصوص رشته دامپروري در اين صنعت و رعايت مسائلي فني شاهد هرچه شكوفا تر شدن اين صنعت مهم و پايه اي در كشور باشد . ...

 

 

 

نوع فایل: وورد (word-docx)                تعداد صفحات:23

جهت دانلود فایل word این مقاله ،می بایست حق اشتراک از بانک مقالات ایران دریافت نمایید،با دریافت حق اشتراک علاوه بر این مقاله به فایل word هزاران مقاله دیگر دسترسی خواهید داشت.

جهت دریافت حق اشتراک از بانک مقالات ایران اینجا کلیک کنید.

رمز تمامی فایلها: www.dlproje.com

برای بازگشایی فایل ها می بایست از نرم افزارهای winrar و یا winzip استفاده کنید

 

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

مهمان
شنبه, فوریه 17, 2018
Presets
Main Style
Patterns
Accent Color
Apply